Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Abrick

Abrick. Francouzská plastová stabenice . Plastové kostky v malých a větších provedeních a mnoha tématických zaměření, jako jsou například tradiční a dlouhodobě ověřená témata policie, hasiči, nemocnice, letiště a mnoho dalších . V současnosti již tato značka patří pod nadnárodní společnost a světového hráče číslo 5 v prodeji hraček Simbu. Tato fúze proběhla v roce 2008, kdy německá rodinná společnost Simba koupila francouzského giganta a výrobce převážně plastových hraček zanačku Smoby. Je to jako v přírodě, kde se silnější zmocňuje slabších, protože v roce 2006 společnost Smoby zakoupila kromě jiných, také značku Abrick.
sponzorované odkazy
sponzorované odkazy


sponzorované odkazy

Pro vložení inzerátu (soukromá i komerční inzerce je zdarma) přejděte do Vámi zvolené sekce bazaru a klikněte na "Přidat inzerát". Kliknutím zde můžete kdykoliv "Odstranit nebo upravit inzerát" Pro provedení této operace je třeba být přihlášen.
sponzorované odkazy

Nejnovější přidané inzeráty


sponzorované odkazy

KATEGORIE INZERCE
DNEŠNÍ DATUM, SVÁTKY
21.5.2018, Monika
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno:
Heslo:
 Přihlásit se
Login Zapoměli jste?
Inzerce Registrovat
Seznam firem
Datová úschovnaPublikuj článekRegistrovat se